rádio PREKOGNICE

kartománie a jasnovidectví

nové příběhy
 


Runy - severská mytologie, aneb dá se to naučit? (dotaz)


Něco jsem o tom slyšel, tuším to je nějaká znaková sada, či abeceda, používaná v germánských zemích někdy před třemi tisíci lety i k věštbám. Popravdě řečeno, nikdy jsem se o to šířeji nezajímal. Víte, je naprosto jedno co používáte pro "vysvětlení" nějakého stavu, nebo situace, děje. Ať jsou to karty, kameny, runy, kávová sedlina, čajové lístky či kyvadlo a jiné. Důležité je, abyste měla ten dar to správně pochopit, přečíst. Zde neexistuje výuční doba, buď máte, nebo nemáte tento dar, a pokud ano, učíte se celý život, jinak "zakrníte". A naučí se to i cvičená opice, ale to je potom jen hra s kamínky, obrázky. Nelze se to naučit!!! Na tom trvám.
Popíšu vám, co jsem zažil a musel to řešit. Jistá kartářka, která všude vidí boží oko, učila "výkladu karet". Doslova řekla: "pokud vám vyjdou samé žaludské karty, tak to je katastrofa, smrt, úpadek, rozvody a nemoci. Je to to nejhorší co vás může potkat". Naprosto nezodpovědné kecy, za které bych dával léta ve vězení. Kdyby tato samozvaná kartářka rozuměla kartám, dodala by, že kombinace či poloha karet mají zcela jiný význam, než katastrofy.
Zákon schválnosti chce, aby si někdo namíchal všechny karty stejné barvy a jedna paní si žaludské karty vytáhla. Je to, jako když chytnete jackpot ve sportce.
Ve zmatku, spolykala v noci několik tub léků na spaní. Naštěstí mi zavolala a chtěla se rozloučit. Dokázal jsem zjistit vše potřebné, abych tam poslal záchranku. Podařilo se, ale takové štěstí nemusí mít každý.
Je naprosto jedno, jestli vás někdo chce naučit něčemu, co se naučit bez daru od Boha nedá, nebo zda jste samouk. Musíte to potom brát s rezervou a spíše jako hru, než pevné rozhodnutí které vám posílají nebesa, Karma. (sice z psychologického hlediska dobré znamení dodá odvahu, ale v opačném případě, bezesnou noc.) Opatrně.
Minulý týden jsem dostal "domácího lékaře". Asi si přes víkend vyoperuji slepé střevo, jak to popisují, je to jednoduché a pochopitelné. Dva stejní lékaři s červeným diplomem, oba odborníci na slovo vzatí. Jen ten jeden má dar od Boha a vše mu jde tak říkajíc, samo od sebe, ten druhý to má vydřené od prvního semestru. A to je obor, který se naučit dá. Chápete? Tak pěkný den