PREKOGNICE

výklad z karet a jasnovidectví

nové příběhy
 


Kam a do čeho se řítí svět, kam spějeme!


Je nejvyšší čas dát jasně najevo všem od Bruselu až po ty politiky, kteří podporují zákony o muslimských imigrantech, že toto Český národ nikdy nedopustí. Rázně a důrazně, on se vždy najde způsob jak toto zrůdné jednání zastavit. Ten kdo podceňuje Český národ, se krutě mýlí. Jednou pro vždy skoncovat s těmito nesmysly. Všichni významní jasnovidci, od Nostradáma, matky Shiptonové až po Vangu varovali před ovládnutím Evropy muslimy. Tím, že si lidé vyberou paralelní možnost, se tomuto krutému nebezpečí mohou vyhnout, jinak Evropa zahyne a tím i 90% všech obyvatel. Sibyla řekla králi Šalamounovi i toto: "A bude tam kmen a dřevo mechem obrostlé tak, že po čase, když tam vozka s povozem a koňmi pojede, práskne bičem a řekne: „Tady stávalo město veliké, které Prahou nazývali…“ Je nejvyšší čas změnit mnohé.
Je nutné zrušit 60% všech zákonu v ČR. Který nebetyčný politický idiot předkládá zákon, který nařizuje řediteli školy, jak a zda vůbec pečuje o profesionální rozvoj svých učitelů a ti musí učit tak, aby děti byly připraveny na život. Zákaz pití u táboráku, nebo na oslavě babiččiných narozenin po 22 hod. apod. Kdo to kontroluje, a hlavně koho to zajímá. Svět se potýká s nesmírnými problémy, od hladomoru až po hurikány, ale starost je o to, aby byly jednotlivé banány baleny samostatně a v určité hmotnosti. V desateru je pár slov, které říkají vše. Tady nejde ani tak o víru v Boha, jako o obecné principy a morálku.
Dnes se uzákoní, nařídí nebo zavede vyhláška i o tloušťce exkrementu. Vše je zakázáno, na vše je tisíce odstavců paragrafů a už se v tom nevyznají ani renomovaní právníci. Je to touha regulovat vše, a omezovat osobní svobodu na úkor stále větší rostoucí moci státu, nebo jednotlivců. Je zakázáno už tolik věcí, že i při nejlepší vůli můžete opomenout nějaké nařízení. Vzniká potom situace, že mnozí to vzdávají, (od stavebního povolení až po přihlášení dítěte do kroužku, nebo v podnikání apod.), protože mají ten pocit, že se v té džungli paragrafů nikam nedostanou. Anebo vědomě ale ve většině případů nevědomě porušují některý ze zákonu, o němž nevědí, a stejně ve strachu doufají, že snad nezapomněli na nic, nebo že se na to nepřijde, pokud je někdo neudá. Vyhlášky a úpravy zákonů se mění téměř každý den. Co platilo před týdnem je dnes už jinak a tak stále dokola. Také se může stát, že se tento paskvil právního systému, přestane dodržovat úplně a potom nastává anarchie.
Příklad nesmyslu. Zákon, který chrání zloděje a útočníka. Kamera, která zachytila a identifikovala útočníka, který kradl a ještě střílel po majiteli, se obrátil na Úřad pro ochranu osobních údajů. Majitel kamery dostal pokutu za porušení zákona o shromažďování osobních údajů. „Problémem je v tom, že jsou přijímány nevynutitelné zákony, které jsou živnou půdou pro podivné rozhodování o tom, kdo bude potrestán, a kdo nikoli. Vznikají paralelní pravidla, zákonná a pak ta nemorální, jako korupce a násilí“, „K soudu se nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek“, řekl soudce Jozef Baxa.
Jeden poslanec Evropského parlamentu navrhoval zákon, který by zakazoval v pěkném slunečném počasí nosit deštníky v dopravních prostředcích, protože překáží. A někteří čeští poslanci v EP hlasovali nejenom pro kvóty imigrantů, ale i pro sankce pro Českou republiku. A to za necelých 600 tisíc měsíčního platu. Tak co potom chcete. Dost bylo srandy! Skoncovat jednou pro vždy s těmi, kdo toto dopouští, a to rázně. Zrušit vše, co vymyslel kdejaký idiot. Ty iniciativy některých slabomyslných, mi připomínají vysloužilého starého hřebce, kterého už zajímá jen sousto sena a ví, že pokud nevyvine nějaký zájem, skončí na jatkách. A tak vždy, když se objevil hospodář, vztyčil vysoko hlavu, zahrabal kopytem a zaržál a opět se sklonil ke svému senu, splnil si povinnost a dál může v parlamentu sedět a pobírat nemorální výhody. Kde je čest a morálka.