PREKOGNICE

výklad z karet a jasnovidectví

nové příběhy
 


Prognóza pro Českou republiku - rok 2018


Obecné tendence: Růst ekonomiky v České republice se mírně sníží a to na cca 3.6% HDP. Česká ekonomika je mezi nejrychleji rostoucími v EU, její rozlet brzdí nedostatek pracovních sil. Je spousta práce bez odborníků. Nezaměstnanost klesne lehce pod 3 % a zůstane tak nejnižší v celé EU. Migrační krize se zpomalí, a vztahy Evropy a USA k Ruské federaci budou přetrvávat. Velká Británie bude uvažovat o zrušení vystoupení z EU, bude nové referendum. Tím se zde odráží i kompletní situace v ekonomice EU a České republiky. Evropská centrální banka, se bude i nadále potýkat s problémy a to pro špatné hospodaření i v investicích. I tak mírné zlepšení ekonomiky v Evropě nepovede k snížení cen na všech frontách hospodaření, od energie až po služby, byty, úroky, hypotéky, potraviny apod. Stále platí, že (Fiskální politika je součást hospodářské politiky státu, která se snaží ovlivnit vývoj ekonomiky změnami a struktury veřejných výdajů a daní. Na rozdíl od monetární politiky, která pečuje o stabilitu měny, je fiskální politika nástrojem aktivního zasahování státu do hospodářství.) Evropskému hospodářství se sice bude dařit podstatně lépe, než se předpokládalo, a to díky vlivu odolné soukromé spotřeby, silnějšího celosvětového růstu a klesající nezaměstnanosti. V důsledku příznivých podmínek financování se rovněž zvyšují investice, které těží z optimistické ekonomické nálady a snížení nejistoty. Ekonomiky všech členských států jsou na vzestupu a situace na trzích práce se zlepšuje, ovšem mzdy rostou jen pomalu.
Lidičky, začněte u sebe a nespoléhejte se na druhého. Pokud se něco děje, okamžitě strkáte hlavu do písku jako pštros a nechcete se do ničeho zaplést. Je to proto, že se spoléháte na jiné, kteří to za vás vyřeší. Ale nevyřeší, pokud jim sami nepomůžete. Vaše lhostejnost, nezájem o cokoliv v této republice nebo i ve světě, vede k tomu, že se k moci dostávají dravci, kterým je jedno koho na své cestě zašlápnou a potom si nastaví svoje pravidla, které vy musíte dodržovat. Nemůžete brát jen pozitiva. Pravidla karmy říkají, „věř, žádej a přijímej“, ale i negativa, jinak by se svět zhroutil sám do sebe a nastal by chaos a anarchie. Nestačí jen opakovat „já vím“, když víš, tak to udělej, dej do praxe, ve všem, ve zdraví, nebo společnosti.

Úspěch: Velký úspěch i nadále bude v medicíně a to v léčbě rakoviny, alergií a kardiovaskulární medicíny. V roce 2018 budou úspěšní hokejisté a sportovci ve vodním sportu.

Ze světa:Největším překvapením bude návrh na Impeachment Donalda Trumpa, prezidenta USA. Politika je špinavá věc, obviněný bude hledat ten nejšpinavější způsob obhajoby, a pokud se mu dokáže finanční machinace a podvody, bude odvolán ze své funkce senátem, potažmo soudem. Impeachment bude velkým překvapením, pokud neodstoupí sám. V Německu budou předčasné volby ale i tak posílí svou pozici Angela Merkelová, současná kancléřka. Bude válečný konflikt USA a KLDR s hrozbou atomových zbraní. První zaútočí KLDR na jižní Koreu a Japonsko. Čína a Rusko zaujmou neutrální postavení a pozice. Připojí se později, aby nastolili klid zbraní, tak aby se konflikt nerozšířil celosvětově.
Opakuji, že i nadále v této prognóze už nebudu popisovat kde, kdo a kdy zemře, kde bude kdejaká katastrofa a jiné negativní aspekty. Mnohé to nečekaně překvapí, ještě by to nečekali. Je to pro všechny vždy velmi traumatizující, proto se tomu budu vyhýbat. Budou to ale tři politici, dva sportovci a šest umělců. Přesto se přestaňte bát všech negativních věcí. Vše na tomto světě a i ve vesmíru je energie. Kvantová energie. A cokoliv negativního má vyšší frekvenci a rychlost a také se to rychleji snadněji naplňuje, pokud to i ve svých myšlenkách dovolím. Přitáhnout potom něco pozitivního, dá tisícinásobnou práci. Opakuji, nejprve musím odstranit překážky, eliminovat nebezpečí, chránit se. Pouhé pozitivní myšlení mi nepomůže. Začít něco podnikat, zdravě přemýšlet, více se zajímat o dění světa, nejenom mého, riskovat minimálně, potom si můžu současně pro klid duše opakovat stále dokola, dokážu to, zvládnu to, umím, zasloužím si, přeji si. To jsou slova, které platily, platí a platit budou.

Stále platí, že rok 2018 bude také rokem násilí, terorizmu, útoků, válek, bídy a utrpení pro státy od Sýrie, Súdánu až po Egypt, Afganistán apod. Jediné co se opravdu vyřeší, bude ukončení války Islámských států. EU přijalo tvrdší zákony o imigraci a ta postupně bude ochabovat a mnozí a to ve stovkách tisíců budou vráceny zpět, což se již uskutečňuje, tak jak jsem tuto problematiku popsal už v minulé prognóze, a již 9 tisíc lidí dostalo kompenzaci v eurech na vrácení se zpět do svých zemí a toto číslo se bude zvyšovat. Státy Evropy zpřísní zákony o zákazu propagace islámu, včetně zahalování, nošení burky apod., jako je to už v Rakousku, Belgii a Holandsku.

Z domova:Prezident republiky končí ve své funkci. Jako důvod bude únava a zdravotní stav. Pokud bude znovu zvolen, bude mu to stačit k naplnění Ega a v klidu může odstoupit. V tomto roce dojde k předčasným volbám, premiér bude souzen a odsouzen za podvody, celkem bude souzeno 21 lidí. Vyšetřování bude nekompromisní, ale on bude dělat vše, aby se vyhnul trestu. Zdá se mi, že prezident uvažuje o zastavení stíhání. Doufejme, že to není pravdou. Strany, které se dohodly na spolupráci, se rozhádají a nebudou schopny se rozumně dohodnout. Jen těžko se bude napravovat to, co dosavadní politika způsobila. Naprostý chaos bude muset řešit nový prezident. Stále více se bude uvažovat o přijetí Eura, což nevidím jako šťastné rozhodnutí. Zpřísní se sociální politika, která byla benevolentní k lidem, kteří ji zneužívali. To končí.
Pozitivní změny samozřejmě budou, ale ne v takové míře jako negativní. Přesto to bude aspoň trošku prospěšné pro život. Jako první bude zvýšen důchod a bude se uvažovat o stejné výši důchodů pro všechny, a nebude záležet na odvodech do státního rozpočtu. Bude to ještě dlouhá cesta, ale financí je dost. Pravděpodobně bude stanovena výše 8-9 tis. základní penze.

Katastrofy: Stále platí, že přírodní katastrofy v mnoha částech světa jsou normálním jevem, který tady byl, je a bude a to od hurikánů, zemětřesení, záplav až po zmizení některých malých ostrovů v Tichomoří. Největší hrozbou je sopka Etna na Sicílii a vulkanické podloží v Americe, Yellowstonský národní park, t.z. Yellowstonská kaldera. Tyto dvě lokality ohrozí celý svět. A pára stoupá, bohužel. Stále platí, že globální oteplování je katastrofou a opravdu ohrožuje Zemi jako takovou. Ostatní katastrofy, např. vojenský převrat v jedné Evropské zemi, to je věc i politiků, pokud to lidé dovolí.

Závěr: Člověk žije v době, která je velmi zvrácená, dravá a připomíná to boj o jednu kost, která zbyla. Doba mění svět a lidé se od sebe vzdalují, místo toho aby chránili sebe, svou vlast, svou planetu. Chybí porozumění, vzájemná pomoc v nouzi apod. Je to generací, která je vychovávána k dravosti a bude trvat mnoho desítek let, než se svět vrátí do svých lidských kolejí. Přesto si myslím, že bychom se měli dívat do budoucnosti s nadějí a vírou, s pozitivním pohledem a entuziazmem, tedy nadšením. Toto vždy platilo jako nejlepší řešení a nic jiného ještě nebylo vymyšleno. Jak jsem se už zmiňoval, negativa, jako energie, je tisíckrát rychlejší než pozitivní energie a už naše babičky říkaly, „neříkej to, nebo si to přivoláš“. Proto si říkejte vždy, pokud řešíte cokoliv, „zvládnu to, dokážu to, umím to udělat, chci to udělat a zasloužím si to.“ Toto vše nemá s egoismem nic společného. Řešení a vyřešení bude snazší a kratší. Důležité je vždy přijmout danou situaci, smířit se s ní (i když mohu proti tomu bojovat), a věřit, že vše bude lepší. Musím ale proto i něco udělat, nejenom sedět a modlit se, to mi sice psychicky může pomoci, ale to je tak asi všechno. Pokud jsem rozhodnut, že to zvládnu, udělám vše, abych to zvládl, dokázal a přemýšlel, jakým nejlepším způsobem vyřešil problém na své cestě. Věřím, že pro nás všechny bude nastávající rok příjemným rokem a mnohé zvládneme, protože už nyní chceme a jsme rozhodnuti bojovat a spoustu věcí, které nás tíží, opravdu změnit. Přeji hodně síly, vytrvalosti a spousty pozitivní energii.
Láska bez úcty nemůže dojít daleko, ani vzlétnout vysoko. Je to jednokřídlý anděl. Alexandre Dumas
Každý jsme andělem s jedním křídlem, a abychom mohli vzlétnout, musíme se obejmout. Luciano De Crescenzo